Profili i Kompanisë

Fabrika

80000+㎡ Shfrytëzimi i hapësirës në dysheme

Ka një fabrikë të madhe prej 80,000+ metrash katrorë rreth ofruesit të printimit 3D të JS Additive.

Mbi 150 komplete pajisjesh printimi 3D

Më shumë se 150 komplete të printerëve të mëdhenj industrialë SLA, SLM, DLP 3D dhe CNC, pajisje për derdhje me vakum.

E pajisur
Prodhimi

60+ milion prodhim, ekip i fortë Kërkim dhe Zhvillim

Kapaciteti vjetor i linjës së prodhimit prej 60+ milion.

CNC përpunimi i plastikës
Flamuri shtesë i JS (1)

● Zgjidhni "JS Additive", zgjidhja juaj më e mirë

● BESIM nga kënaqësia juaj

Ju ndihmojë të kurseni kohë dhe kosto (dorëzimi i shpejtë dhe çmimi më i mirë)

Materiale miqësore me mjedisin dhe të klasës së lartë (Më shumë se 30 materiale dhe më shumë ngjyra)

Merrni mostrën me cilësi të lartë (Siguroni cilësi standarde ndërkombëtare)

● Gjithçka rreth dizajnit tuaj do të mbahet sekret.

Në të njëjtën kohë, aksionet e tregut të Shenzhen JS Additive renditen në krye në vend, dheShërbimi i Printimit 3D mbulon tregun global dhe u shërben mbi 20 vendeve, si Shtetet e Bashkuara, Australia, Brazili, Gjermania, Italia, Rusia, Korea, Japonia, Turqia etj.

wusnd

2007

Shtues Shantou JS (Swatow)
50% pjesë e tregut

2014

Shtues Shenzhen JS
Ofruesi kryesor i shërbimit të printimit 3D

2018

Më i shitur në Kinë
5 zyra në Kinë +12 qendra shërbimi për printimin 3D

2020-2021

Tregu global mbi 20 shtete
(Gjermania, Portugalia, Emiratet e Bashkuara Arabe, Turqia, Tajlanda, Vietnami, India, Malajzia, Korea...)

JS-Additiv-a

2022

SHTESË JS
Rritje e qëndrueshme në shërbimin e printimit 3D

wunsld

Zgjidhni shtesën JS, zgjidhja juaj më e mirë

Ju ndihmojë të kurseni kohë dhe kosto, Prodhuesi i Prototipeve të Shpejtë 3D të JS Aditive, Ofrojini klientëve kuotim dhe konsultim pas shitjes 24 orë në ditë.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni