Профил на компанијата

Фабрика

80000+㎡ Искористување на просторот на подот

Има голема фабрика од 80.000+ квадратни метри за JS Additive 3D Printing Provider.

150+ комплети опрема за 3D печатење

Повеќе од 150+ комплети големи индустриски SLA, SLM, DLP 3D печатачи и CNC, опрема за вакуумско лиење.

Опремени
Производство

60+ милиони производство, силен тим за истражување и развој

Годишен капацитет на производна линија од 60+ милиони.

CNC обработка на пластика
Знаме на JS додаток (1)

● Изберете JS Additive, Вашето најдобро решение

● ДОВЕРБА од вашето задоволство

Ви помага да заштедите време и трошоци (брза испорака и најдобра цена)

Еко-пријателски материјали и материјали од врвна класа (повеќе од 30+ материјали и повеќе бои)

Добијте висококвалитетен примерок (обезбедете меѓународен стандарден квалитет)

● Сè за вашиот дизајн ќе се чува во тајност.

Во исто време, пазарните удели на Шенжен ЈС адитив е рангирана во првите редови дома, а нејзиниотУслугата за 3D печатење го покрива глобалниот пазар и опслужува над 20 земји, како што се САД, Австралија, Бразил, Германија, Италија, Русија, Кореја, Јапонија, Турција итн.

wusnd

2007 година

Адитив Shantou JS (Swatow)
50% удел на пазарот

2014 година

Шенжен ЈС додаток
Водечки давател на услуги за 3D печатење

2018 година

Најпродавана во Кина
5 канцеларии во Кина +12 сервисни центри за 3D печатење

2020-2021 година

Глобален пазар над 20 земји
(Германија, Португалија, ОАЕ, Турција, Тајланд, Виетнам, Индија, Малезија, Кореја...)

JS-Additive-a

2022 година

ЈС ДОДАТОК
Одржлив раст во услугата за 3D печатење

wunsld

Изберете JS Additive, Вашето најдобро решение

Помогнете да заштедите време и трошоци, JS Additive 3D Rapid Prototype Manufacturer, Обезбедете им на клиентите понуди и консултации по продажбата 24 часа на ден.

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја